KURUMSAL


TROYY KONTROL GEÇİŞ KONTROL, TURNİKE SİSTEMLERİ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

Troyy Kontrol Geçiş Kontrol Sistemleri Elektronik Güvenlik San. ve Tic. Ltd. Şti. Kurucu ortaklarımızın 10 yılı aşkın deneyimi ve uzman teknik ekibi ile 2016 yılı başlarında Başkentte üretimin kalbi OSTİM Organize sanayi bölgesinde   Edirne’den Kars’a Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerin ayağına götürmek adına kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Firmamız gelişen teknolojiyi sürekli takip edip ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Firma olarak: Parmak izi okuyucu, Kartlı geçiş sistemi, Yüz tanıma sistemleri, Pdks sistemleri, Turnike sistemleri, Bekçi tur sistemi, Yemekhane kontrol sistemi, Üye takip sistemi, Bariyer sistemleri, Otomatik kapı sistemleri, Otopark sistemleri, Ogs sistemi, Plaka tanıma sistemi, Hırsız alarm sistemleri, Güvenlik kamera sistemleri, Diafon sistemleri, Yangın algılama sistemleri, Seslendirme acil anons sistemleri, Uydu sistemleri, Gsm röle kontrol sistemleri iş kalemlerinde hizmet vermekteyiz.

Troyy Kontrol olarak son sistem ekipmanlar ve konusunda uzman profesyonel ekiple öncelikle Ankara olmak üzere tüm yurtta son kullanıcılara montaj ve yazılım destegı sağlamaktayız.


 Bizim İçin Vazgeçilmez Değer Doğruluk, Dürüstlük ve Güvendir. Bu kapsamda; Kendine ilke edinmiştir.

 Çünkü konu güvenlik, kullanıcı kendi canını ve malını korumak için güvenlik sistemi alıyorsa bunun arkasında durmak gerekiyor Kullanıcının işini yaptıracağı firmayı çok iyi tanıması gerekiyor.